LJO 2013 atklāšanas ceremonija

2013.gada 13.jūnijā Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā ar Olimpiskās lāpas iedegšanu, dalībnieku gājienu un grandiozu svētku uguņošanu tika atklāta Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde, kas piekto reizi norisināsies Ventspilī un atsevišķos sporta veidos Liepājā, Jūrmalā, Brocēnos un Ventspils novada Usmā.
Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes atklāšanas ceremonija sākās ar Latvijas novadu delegāciju gājienu plkst. 21.00 pa Ventspils Lielo prospektu uz Olimpiskā centra “Ventspils” stadionu. Gājienā piedalījās 75 Latvijas novadu pašvaldību komandas ar 2500 jaunajiem sportistiem. Trīs dienās no 13. līdz 15. jūnijam labākie sportisti cīnīsies par 236 medaļām 26 vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos.
Uzrunājot Olimpiādes dalībniekus un skatītājus tribīnēs, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis sacīja: “Prieks jūs visus redzēt tik smaidīgus un lepnus, pārstāvot savus novadus un pilsētas. Šie ir jūsu svētki un lielā iespēja pierādīt sev un pārējiem, uz ko esat spējīgi. Jūs katrs esat labākais un stiprākais sava novada sportists. Laiks ir parādīt visiem pārējiem, ka esat stiprākie visā Latvijā. Novēlu godīgas un spraigas cīņas, kā arī sajust lepnumu par sevi un savu pārstāvēto novadu vai pilsētu. Izbaudiet Olimpisko gaisotni, kas valdīs šeit Ventspilī un citās Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes norises vietās.”
Pēc gājiena sekoja krāšņa atklāšanas ceremonija ar priekšnesumiem, kuros piedalījās Olimpiādes talismani Vents un Venta kopā ar apvienības “Pulss Efekts” puišiem, mūziķi Kristapu Krievkalnu, grupas “The Sound Poets” dziedātāju Emīlu Kalendu, grupu “PeR”, “Latvijas Ielu Vingrošanas sporta biedrība” un citiem jauniešu vidū populāriem māksliniekiem un sportistiem.

Pievienots: 14. jūnijā, 2013
Autors: Mārtiņš Mālmeisters / Mārtiņš Piebalgs

Komentāri (1)
Daniels balodis pirms 8 gadiem

Sita olimpiade bus laba

Atbildēt

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem

kristaps bikis pirms 8 gadiem

sita olimpiade bija laba:)

Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem