Diena iesākās ar rīta jogu un Gunta Jansona lekciju, pēc kuras sekoja Personības kvests, kur  dalībnieki mācījās, kā sadarboties vienam ar otru, pildot dažādas sarežģītības pakāpes komandas uzdevumus. 

Šīs dienas pirmais viesis bija "Clean R grupa" padomes priekšsēdētājs Guntars Kokorēvičs, kurš dalījās ar jauniešiem savā veiksmes stāstā, dodot ceļa maizē dažādas atziņas. Pēc viņa iedvesmojošā dziedātāja Patrisha stāstīja savu dzīves ceļu, sasniegto līdz šim, kā arī to, kā neietekmēties no citu viedokļiem.

Pēcpusdienā pie dalībniekiem bija atbraucis ilgi gaidītais Olimpiskais čempions bobslejā - Oskars Melnbārdis, kurš ne tikai dalījās savā stāstā, bet arī parādīja jauniešiem savu zelta medaļu no olimpiskajām spēlēm. Viņš arī jauniešus apbalvoja ar medaļām par Antīkajām olimpiskajām spēlēm. 

Vakara noslēgumā jaunieši kopā ar Badiju Lī (Buddy Lee), kurš pie jauniešiem bija atbraucis no Amerikas Savienotajām Valstīm, piedalījās lecamauklas meistarklasē, kā arī klausījās viņa veiksmes stāstā, kā viņš vienkāršs zēns no sešu bērnu ģimenes kļuva par Olimpieti grieķu-romiešu cīņā. Tagad viņš ir uzņēmējs, populārās fitnesa grāmatas “Jump rope training” grāmatas autors, fitnesa ar lecamauklām programmas autors.  Viņš iedvesmoja jauniešus, kā noticēt sev, kā sasniegt savus mērķus un nepadoties. 

Diena noslēdzās ar Talantu šovu, kur ne tikai dalībnieki, bet arī nometnes komanda iepazīstināja ar saviem talantiem. Vakars bija piepildīts ar dažādiem priekšnesumiem- flautas spēli, teātra etīdēm, vingrošanu un fundamentālām zināšanām. Pēc talantu šova sekoja ballīte, kas arī bija noslēdzošais vakars ar nometnē jauniegūtajiem draugiem.