Latvijas Jaunatnes Olimpiādes delegācijas svinīgā gājienā devušās uz atklāšanas ceremoniju

valmieraszinas.lv
21:00, 3. jūlijs 0

No 3. līdz 5. jūlijam Valmierā un Cēsīs norisinās Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Dalībai olimpiādē šogad akreditēti 2637 sportisti no 83 pašvaldībām.

Piektdien, 3.jūlijā, olimpiāde atklāta ar gājienu no Valmieras Kultūras centra uz Valmieras estrādi, kur notiks svinīgā ceremonija.

Atklāšanas ceremonijas laikā akcentēts, ka Valmiera un Cēsis ir pasaules līmeņa sportistu kalve. Klātesošos uzrunās jaunievēlētais Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

Pasākumu vadīs Valmieras Drāmas teātra aktieri Ieva Puķe un Mārtiņš Meiers. Ikvienu klātesošo ar muzikālu sveicienu priecēs grupa “Astro’n’out”.

Valmierieši un pilsētas viesi aicināti apmeklēt olimpiādes atklāšanas ceremoniju, kā arī atbalstīt sportistus sacensībās.

Olimpiādē kopumā tiks izcīnīti 236 medaļu komplekti 26 sporta veidos, kā arī florbolā, kas šogad izvēlēts kā papildu sporta veids.

Sacensības norisināsies no 3. līdz 5.jūlijam Valmierā, tuvākajos novados un Cēsīs. Atsevišķi olimpiādes posmi notiks arī citās pilsētās.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem